Kominków elektrycznych, które pasują do nowoczesnej aranżacji, jest mnóstwo. Warto poznać 3 propozycje bardziej oryginalne i zgodne z najnowszymi trendami.

Kominki działające na prąd to grupa bardzo zróżnicowana pod względem wizualnym. Można poszukać takich, które mocno podkreślą nowoczesny charakter wystroju. Poniższe propozycje to kominki modne i minimalistyczne.

Modny kominek zawieszany na ścianie

Modele zawieszane na ścianie mocno przyciągają uwagę. Można wybrać model prostokątny i umieścić go na wysokości obrazów lub nieco niżej. Taki kominek elektryczny prezentuje się oryginalnie i minimalistycznie. Podkreśli nowoczesny wystrój. Szczególnie zainteresować mogą modele z czarną obudową. To elegancki kolor i idealny wybór do nowoczesnych biało, czarno, szarych aranżacji.

Równie interesująco prezentują się kominki wiszące białe. To także wybór dla minimalisty i do modnego wnętrza. Na Komineo, gdzie jest duży wybór modeli wiszących, zobaczyć można i takie z obudową imitującą drewno. Też pasują do nowoczesnych wnętrz i to bardzo. Nawiązanie do natury to jeden z poważniejszych trendów.

Moda na obudowy imitujące beton

Silny trend w aranżacji wnętrz to obecność betonu i materiałów go imitujących. Wybierając kominek elektryczny z obudową imitującą beton, zyskuje się modną ozdobę wnętrza. W nowoczesnej aranżacji doceni się zarówno jego modny wygląd, jak i jego chłód oraz elegancję. Czy wybrać taki kominek do pokoju w swoim mieszkaniu? Najlepiej zajrzeć tutaj https://www.komineo.pl/kominki-elektryczne i zadecydować. Do wyboru są modele stawiane przy ścianie i wiszące.

Kominek elektryczny z efektem 3D ognia i dymu

Kominki z trójwymiarowym widokiem ognia i dymu zapewniają najbardziej realistyczny efekt. One także mogą być mocnym nowoczesnym akcentem we wnętrzu. Gdy szuka się właśnie takiego, na uwagę zasługuje wysoki model wolnostojący w ażurowej ramie. Tak oryginalne i eleganckie kominki elektryczne stawia się w pobliżu mebli wypoczynkowych. Ogień widać z różnych stron. Ciekawym akcentem nowoczesnego wnętrza jest też kominek 3D z półką. Zawiesza się go na ścianie.

Wygląd kominka elektrycznego może być bardzo nietypowy. Jeśli wybierze się model zbliżony do klasyki, czyli taki, który ustawia się przy ścianie, to trzeba wybrać obudowę pełną prostoty. Bardziej ozdobne wersje to propozycja do wnętrz klasycznych.

art. sponsorowany

Dodaj komentarz