Niedziele spędzamy razem! Złote Tarasy zapraszają na cykl spotkań ZŁOTE TAJEMNICE w wybrane niedziele bez handlu. Więcej informacji przeczytasz tu: www.zlotetajemnice.pl

Szukasz alternatywnego sposobu na spędzenie niedzieli w gronie znajomych? Cykl spotkań Złote Tajemnice to wyrafinowana rozrywka intelektualna, która oderwie Cię od codzienności i zabierze w świat kryminalnych zagadek.

Złote Tajemnice to spotkania i warsztaty, również o charakterze edukacyjnym, których gospodarzem będzie Zbigniew Urbański, znany wszystkim prowadzący programu Prawdziwe Zbrodnie, posiadający unikalną wiedzę, zdobytą dzięki wieloletniej współpracy z FBI.

O świecie pełnym zagrożeń opowiedzą goście, wybitni eksperci z dziedzin:

  • cyberbezpieczeństa
  • kryminologii,
  • medycyny sądowej,
  • psychologii zbrodni,
  • tanatokosmetyki

Przed odwiedzającymi Złote Tarasy odkryjemy nieznane meandry kryminalnego świata i pokażemy, jak dbać o bezpieczeństwo, aby nie stać się ofiarą.

Dla nas nie ma tematów tabu!!

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Uzupełnieniem zaplanowanych aktywności jest gra online, także utrzymana w świecie pełnym poszlak i zagadek. Zakończenie pomyślne jednego poziomu otwiera kolejny etap tajemniczej rozgrywki! Prowadząc śledztwo, możecie wcielić się w rolę detektywa i zbierać punkty, co da wam szansę zawalczyć o skutery oraz samochód osobowy.

Pamiętaj, więcej informacji o cyklu ZŁOTE TAJEMNICE oraz o grze znajdziesz na stronie www.zlotetajemnice.pl

Projekt wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz