Wybór może być tutaj problemem. Jaką spódnicę wybrać? Możesz się zagubić w tej szerokiej gamie stylów, wzorów i kolorów. Każdy fason nadaje się na różne okazje. Spódnica casual wykonana jest z tkaniny bawełnianej, takiej jak bielizna niemowlęca. Zwykle jest to ten sam materiał co body, piżamy czy sukienki, czyli jest miękki, dość cienki, ale wygodny. Jednak bardziej uroczyste okazje wymagają innego fasonu, a osiąga się to dzięki wykorzystaniu innego rodzaju materiałów, takich jak tiul, który wydaje się być niemal materiałem na bal, festiwal czy uroczystość.

Spódnica czy coś sukienka dla dziewczynki – jaka jest różnica?

Spódnice dziewczęce różnią się od sukienek, muszą być dopasowane do dziewczęcych topów lub koszul, aby uzyskać kompletny strój. Zapewnia jednak więcej opcji stylu. Zarówno spódnice, jak i sukienki dostępne są w wersji bardziej casualowej i odświętnej, szyte są z różnych materiałów i mają dużo stylu. Dzięki temu każda młoda dama znajdzie swoje ulubione i wygodne spódnice dziewczęce. Tego typu garderobę z powodzeniem można łączyć z legginsami gładkimi lub wzorzystymi i dziewczęcymi. Kompletując pełen zestaw wyposażenia nie możemy zapomnieć o wygodnej bieliźnie i swetrach, które można założyć.

Prosta mała spódnica dla dziewczynki, Kolor jest ważny!

Duży wybór kolorów pozwala nam na rzeczy inne niż tradycyjny róż, dzięki czemu możemy czuć satysfakcje z dobranego kroju i koloru. Ponadto dużą popularnością cieszą się również gwiaździste świąteczne sukienki ze złotymi elementami. Proste spódniczki nie są zbyt popularne w małych damskich szafach. Częściej korzysta z nich młodzież i dorosłe kobiety. Wynika to głównie z większych ograniczeń ruchu w porównaniu z luźniejszymi krojami. Nie oznacza to jednak, że dziewczynki nie mogą nosić takich spódnic. Jeśli są krótkie, sięgające do połowy uda, są prawie tak samo wygodne jak inne modele. Dlatego często w wersji mini spotykamy się z prostymi stylami. Nadają się do szkół, ale zalecamy, aby nie używać ich do umieszczania dziecka na placu zabaw. Takie spódniczki mogą mieć tendencję do unoszenia się podczas forsownych ćwiczeń, co z kolei przeszkadza w swobodnej zabawie.

Do czego powinna pasować spódnica?

Przede wszystkim rajstopy dziecięce to oczywiste połączenie. Dodatkowo do żakietu można również dopasować krótką spódniczkę. Taka wygodna bluzka zapinana na zamek jest idealna dla najmłodszych dzieci, ponieważ prosty styl jest tutaj zaletą. We wszystkich przypadkach kombinezon będzie połączony z legginsami niemowlęcymi. Szukając rajstop zwróć uwagę na ich skład. Im więcej bawełny, tym lepiej dla dziecka. Wymyślane przez projektantów wzory są bardzo kreatywne i różnorodne, a my z łatwością możemy dobrać rajstopy, które odpowiadają naszym gustom i upodobaniom modowym.

Spódnica dla dziewczynki ala kombinezon

Kombinezony to spódnice wykonane z dżinsu lub tkaniny z niskim stanem i wygodnymi szelkami. Zazwyczaj ozdobione są kieszonkami, falbankami lub kolorowymi elementami.  Ten rodzaj spódnicy nie krępuje ruchów, dzięki czemu doskonale nadaje się do codziennych zabaw, wieczornych przyjęć i codziennego szkolnego ubioru. W wersji wakacyjnej spódnicę roboczą można wykorzystać jako kostium na rodzinne spotkania.

Dodaj komentarz