Trendy jesień-zima 2022/2023 w modzie męskiej można podsumować w następujący sposób: jest niczym na karuzeli. Tegoroczne tendencje budzą wiele emocji – od zachwytu, po zdziwienie. Jedno jest pewne: nie ma tu mowy o konwencji, o tym, że coś jest oczywiste. Przełamywanie łączeń, szukanie nowych rozwiązań, zaskakiwanie – widać, że projektanci mocno się postarali, aby o nich mówiono. Sprawdźmy więc, jakie nowości szykują dla nas w nadchodzących miesiącach.

Moda męska jesień-zima 2022/2023 – postaw na wzorzyste swetry i wysokie golfy

Wysokie golfy to dowód na to, że projektanci mimo zamiłowania do nonszalancji oraz eksperymentów są wierni klasyce gatunku. Udowadniają, że nie można często przechodzić obok niej obojętnie. Wysokie modele golfów idealnie komponują się zarówno z marynarką, jak i bluzą – wiele zależy już od naszego indywidualnego poczucia smaku i stylu.

Nie inaczej jest w przypadku swetrów, chociaż w ich przypadku widoczna jest zdecydowana zabawa formą i konwencją. Projektanci lansują modele bardzo wzorzyste, które łączą w sobie barwy i sprawiają, że nie można przejść obojętnie obok motywów, które się na nich pojawiają. Mamy ich tyle propozycji, że znajdą w nich coś dla siebie zarówno amatorzy klasycznych dekorów, jak i ci, którzy wolą zaszaleć.

Dzianina ma się bardzo dobrze w najnowszych trendach w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023

Do łask wkrada się dzianina w wersji polo. Do tej pory była widziana w kamizelkach, które zresztą znów są na podium wśród największych trendów w modzie męskiej jesień-zima 2023. Udowodniają, że moda często zatacza koło i szybko nie zbacza z obranego toru. Jeśli więc kupiłeś kilka modeli kamizelek w zeszłym sezonie, to bez obaw – w tym także będą wyglądać modnie i stylowo. Dołączają do nich koszulki polo, koniecznie z dużym kołnierzykiem. Można je nosić zarówno w wersji solo, jak i w zestawieniu z kamizelką, marynarką czy też kataną.

A może sportowa elegancja? To jeden gorących trendów w modzie męskiej w sezonie jesień i zima 2022-2023

Sportowa elegancja to jeden z topowych hitów tej jesieni i zimy. Jeśli chcemy prezentować się modnie i stylowo, to koniecznie postawmy na duety w których liczy się szyk i wygoda w jednym. I tak na przykład marynarkę w kratkę można połączyć ze spodniami dresowymi. Do tego biały t-shirt i stylizacja na co dzień, jak i do pracy gotowa. Małe przełamanie sztampy nie zaszkodzi. W końcu moda jest po to, aby wykorzystywać do maksimum jej potencjał.

Dodaj komentarz