Ciepłe i wygodne obuwie domowe ma dużo zalet. Stopy mogą w nim odpocząć po długich godzinach chodzenia w szpilkach lub niewygodnych pantoflach. Ostatnimi czasy na popularności zyskały kapcie wykonane z owczej wełny. Z uwagi na estetyczne wykończenie mogą też być proponowane gościom.

Kapcie z naturalnej owczej skóry – wygodne obuwie do domu

Wygląd i komfort noszenia kapci z owczej skóry czynią te buty podstawowym wyborem, jeśli chodzi o domowe lub gościnne obuwie. Produkowane w nowoczesny sposób kapcie z wełny owczej wyglądają jak tradycyjne buty szyte ręcznie. Łatwo jest kupić pasujący rozmiar. Modele są uniwersalne, nadają się dla obu płci.

Ważną zaletą takich kapci jest warstwa wełny, ocieplająca obuwie od strony wewnętrznej i zewnętrznej. Jako kapcie gościnne najlepiej sprawdzą się w chłodniejszych porach roku – nie da się w nich zmarznąć nawet przy braku ogrzewania podłogowego. Doskonale komponują się z innymi wełnianymi dodatkami.

Kapcie domowe damskie dla młodszych i starszych pań

Obuwie, nawet domowe, musi być wygodne. Wspomniane kapcie podobnie jak np. kołdry z owczej wełny mają doskonałe właściwości grzewcze – utrzymują ciepło na długo. To jednak nie wszystko. Poruszanie się w kapciach z owczej skóry jest komfortowe i bezpieczne.

Buty wyposażone w wyprofilowaną, grubszą podeszwę nie wydają się śliskie na najróżniejszych rodzajach podłóg. Kapcie z owczej wełny mogą nosić dzieci lub starsze osoby, które poruszają się z utrudnieniem. Fason jest również gwarancją wygodnego noszenia – buty dobrze otulają stopę.

Skóra owcza naturalna – świetny materiał na kapcie

Buty domowe lub dla gości wykonane z owczej skóry okazują się bardzo trwałe. Nie jest to produkt na jeden sezon. Żeby noszenie było komfortowe, można (i warto) regularnie konserwować takie kapcie czyszcząc je zgodnie z zaleceniami producenta. Podobnie jak pościel wełniana, tak samo obuwie da się używać przez lata przy właściwym traktowaniu.

Podsumowując, warto zainwestować w kapcie z owczej wełny do noszenia w domu lub wykorzystania przez gości. Obuwie jest ciepłe, trwałe i bardzo wygodne w noszeniu.

Dodaj komentarz