Lakierowanie na mokro sprawia, że przedmioty stają się niezwykle eleganckie, ale także trwałe i błyszczące. Malowanie natryskowe służy odnowieniu różnego rodzaju powierzchni. Jakie to powierzchnie i na czym polega rodzaj lakierowania na mokro?

Usługi lakiernicze – na czym polega lakierowanie mokre?

Lakierowanie mokre w Poznaniu cieszy się coraz większą popularnością. To ze względu na to, że jest lepszą alternatywą dla metody suchej. Lakierowanie na mokro polega na pokryciu powierzchni farbą, która chroni i zapobiega korozji, a także zabezpiecza przed wysoką temperaturą.

Za pomocą techniki natryskiwania ciśnieniowego, świetnie sprawdzi się na praktycznie każdym rodzaju podłoża. Malowanie natryskowe w Poznaniu i innych miastach pozwala na perfekcyjne polakierowanie powierzchni i przedmiotów o gładkiej strukturze, ale nie tylko. Szybka aplikacja lakieru jest możliwa poprzez farbę wodorozcieńczalną lub z dodatkiem rozpuszczalnika.

Usługi lakiernicze – czy warto zatrudnić specjalistów do malowania?

Pokrywanie powierzchni lakierem jest niezwykle precyzyjnym i trudnym zajęciem, które nie jest przeznaczone dla amatorów malarstwa. Warto powierzyć pracę firmie Qendok ze względu na wiedzę i doświadczenie specjalistów w dziedzinie lakierowania.

W swojej szerokiej ofercie usług lakierowania prace malarskie dotyczą między innymi lakierowania płyt MDF, stali i tworzyw sztucznych, a także bram i drzwi. Usługi zatem odpowiadają potrzebom zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dodatkowo Qendok dysponuje najwyższej klasy sprzętem, a także oferuje dojazd do klienta.

Usługi lakiernicze – jakie powierzchnie mogą być polakierowane na mokro?

Zakres usługi lakierniczej może obejmować między innymi malowanie płotów, ogrodzeń, konstrukcji, instalacji, felg, grzejników, fragmentów maszyn, a także karoserii samochodowych i wiele innych. Wybierając do malowania firmę Qendok można mieć pewność profesjonalnej usługi, precyzji, doświadczenia, a także konkurencyjnej ceny.

Dodaj komentarz